AMEL15-15SJZ-105
MFR.Part #
AMEL15-15SJZ-105
JLCPCB Part #
C5550588
Package
DIP,53.8x28.8mm
Description
1 15V 15W 1A 81% 85VAC~264VAC DIP,53.8x28.8mm AC-DC Power Modules ROHS