AM6TW-2405DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6TW-2405DH35Z
JLCPCB Part #
C5561997
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 2 3.5kV 600mA 6W 82% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS