AME3-3.3SBJZ
MFR.Part #
AME3-3.3SBJZ
JLCPCB Part #
C5550519
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.7W 3.3V 500mA 63% 90VAC~528VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS