AME10-15S277PEVZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME10-15S277PEVZ
JLCPCB Part #
C5943238
Package
DIP-8
Description
1 11W 15V 700mA 81% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP-8 AC-DC Power Modules ROHS