AM5T-4818SH35Z
MFR.Part #
AM5T-4818SH35Z
JLCPCB Part #
C5561943
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 3.5kV 333mA 36V~72V 5W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS