AM4TW-2415DH35-VZ
MFR.Part #
AM4TW-2415DH35-VZ
JLCPCB Part #
C6124364
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
133mA 15V 2 3.5kV 4W 75% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS