AM4TW-2409DH35Z
MFR.Part #
AM4TW-2409DH35Z
JLCPCB Part #
C6124355
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-9V~9V 2 220mA 3.5kV 4W 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS