AM2F-0518SH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM2F-0518SH52Z
JLCPCB Part #
C6124120
Package
SIP,32x8.1mm
Description
1 111mA 18V 2W 4.5V~5.5V 5.2kV 69% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,32x8.1mm Isolated Power Modules ROHS