AM12T-1203SZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM12T-1203SZ
JLCPCB Part #
C7213496
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 12W 3.3V 3.5A 87% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS