AM3F-2418SH52Z
MFR.Part #
AM3F-2418SH52Z
JLCPCB Part #
C5585229
Package
SIP,31.8x8.6mm
Description
1 166mA 18V 21.6V~26.4V 3W 5.2kV 72% SIP,31.8x8.6mm Isolated Power Modules ROHS