AM20EW-2403S-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM20EW-2403S-NZ-K
Description
1 1.5kV 20W 3.3V 5A 86% 9V~36V - Isolated Power Modules ROHS