AM15C-2403S-NZ
MFR.Part #
AM15C-2403S-NZ
JLCPCB Part #
C6123675
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 18V~36V 3.3V 4A 88% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS