AM10SBO-4812SNZ-B
MFR.Part #
AM10SBO-4812SNZ-B
JLCPCB Part #
C7213481
Package
Plugin,22.9x11.4mm
Description
1 10W 12V 36V~75V 833mA 87% 插件,22.9x11.4mm Isolated Power Modules ROHS