AME15-12SVZ
MFR.Part #
AME15-12SVZ
JLCPCB Part #
C5585527
Package
DIP,62x45mm
Description
1 12V 15W 80% 85VAC~264VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS