AM10CW-480524DVZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10CW-480524DVZ
JLCPCB Part #
C6120291
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 18V~75V 2 209mA、1A 5V~24V 84% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS