MM1Z15WAT
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
MM1Z15WAT
JLCPCB Part #
C2890493
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 100nA@11V 13.8V~15.6V 15V 40Ω 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS