ATM3003PSA
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
ATM3003PSA
JLCPCB Part #
C5379124
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.04W 1V 23pF@15V 30V 3A 460pF@15V 75mΩ@4.5V SOT-23 MOSFETs ROHS