AM63276812503T6
Extended
Manufacturer
A-crystal
MFR.Part #
AM63276812503T6
JLCPCB Part #
C5370017
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 50kΩ Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm SMD Crystals ROHS