AD23276812503T4
Extended
Manufacturer
A-crystal
MFR.Part #
AD23276812503T4
JLCPCB Part #
C5370401
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz 35kΩ Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm DT-26 Crystals ROHS