FKT38EIHD0.032768
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
FKT38EIHD0.032768
Description
-10℃~+60℃ 12.5pF 32.768kHz 35kΩ ±20ppm - Crystals ROHS