FC4STCBMF3.6864
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
FC4STCBMF3.6864
JLCPCB Part #
C6555106
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 200Ω 20pF 3.6864MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS