FC4SDCBMF9.8304-T1
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
FC4SDCBMF9.8304-T1
JLCPCB Part #
C6040955
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 20pF 60Ω 9.8304MHz ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS