E1SCA18-14.7456M TR
MFR.Part #
E1SCA18-14.7456M TR
JLCPCB Part #
C6606825
Description
-40℃~+85℃ 14.7456MHz 18pF 70Ω ±100ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS