E1SBA18-7.3728M TR
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
E1SBA18-7.3728M TR
JLCPCB Part #
C6545676
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 120Ω 18pF 7.3728MHz ±100ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS