ATFC-0603-39N-FT
MFR.Part #
ATFC-0603-39N-FT
JLCPCB Part #
C19335915
Package
0603
Description
15@300MHz 200mA 39nH 3Ω ±1% 0603 Inductors (SMD) ROHS