ATFC-0402-2N3B-T
MFR.Part #
ATFC-0402-2N3B-T
JLCPCB Part #
C1330476
Package
0402
Description
13@500MHz 2.3nH 350mΩ 440mA 8GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS