ATFC-0402-1N2B-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATFC-0402-1N2B-T
JLCPCB Part #
C2043781
Package
0402
Description
1.2nH 12GHz 13@500MHz 150mΩ 700mA 0402 Inductors (SMD) ROHS