ATFC-0201-4N7B-T
MFR.Part #
ATFC-0201-4N7B-T
JLCPCB Part #
C2048851
Description
1.4Ω 130mA 4.7nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS