ATFC-0201-1N3B-T
MFR.Part #
ATFC-0201-1N3B-T
JLCPCB Part #
C2043543
Description
1.3nH 250mA 450mΩ 8@500MHz 9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS