ATFC-0201-1N1B-T
MFR.Part #
ATFC-0201-1N1B-T
JLCPCB Part #
C5555825
Description
1.1nH 300mA 350mΩ 8@500MHz 9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS