ATFC-0201HQ-3N2B-T
MFR.Part #
ATFC-0201HQ-3N2B-T
JLCPCB Part #
C6127862
Description
14@500MHz 3.2nH 300mΩ 400mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS