ATCA-06-501M-H
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATCA-06-501M-H
JLCPCB Part #
C17287787
Package
Plugin
Description
124mΩ 3A 500uH ±20% Plugin Power Inductors ROHS