ATCA-05-321M-V
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATCA-05-321M-V
JLCPCB Part #
C17450468
Package
Plugin,30x17mm
Description
320uH 5A 68mΩ ±20% 插件,30x17mm Power Inductors ROHS