ATCA-01-680M-V
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ATCA-01-680M-V
JLCPCB Part #
C17192230
Package
Plugin,18x11.5mm
Description
101mΩ 1A 68uH ±20% Plugin,18x11.5mm Power Inductors ROHS