ASPI-F1060-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3221989
Package
SMD,11.9x11mm
Description
10.5A 13mΩ 15.5A 6.8uH ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS