ASPI-F1010-150M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-F1010-150M-T
JLCPCB Part #
C3223272
Package
SMD,11.9x11mm
Description
12.5A 13.8A 15uH 19.3mΩ ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS