ASPI-8040S-560M-T
MFR.Part #
ASPI-8040S-560M-T
JLCPCB Part #
C187490
Package
SMD,8x8mm
Description
1.45A 1.55A 148mΩ 56uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS