ASPI-8030LR-2R2N-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-2R2N-T
JLCPCB Part #
C3221940
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10.4A 10.4A 14.7mΩ 2.2uH ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS