ASPI-8030LR-220N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-8030LR-220N-T
JLCPCB Part #
C3224731
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
132mΩ 2.8A 22uH 3.6A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS