ASPI-8030LR-1R5N-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-1R5N-T
JLCPCB Part #
C3220825
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.5uH 11.3A 9.94mΩ ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS