ASPI-6045T-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3220873
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 3.9A 56mΩ 8.2uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS