ASPI-6045T-7R5M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-7R5M-T
JLCPCB Part #
C3221107
Package
SMD,6x6mm
Description
2.9A 3.5A 44mΩ 7.5uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS