ASPI-6045T-6R2M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-6R2M-T
JLCPCB Part #
C3221095
Package
SMD,6x6mm
Description
3A 4.43A 40mΩ 6.2uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS