ASPI-6045T-680M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-680M-T
JLCPCB Part #
C3221528
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1A 376mΩ 68uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS