ASPI-6045T-620M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-6045T-620M-T
JLCPCB Part #
C3221166
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.25A 306mΩ 62uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS