ASPI-6045T-5R1M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-5R1M-T
JLCPCB Part #
C3221892
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 34mΩ 4.4A 5.1uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS