ASPI-6045T-4R5M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-4R5M-T
JLCPCB Part #
C3222862
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 34mΩ 4.5uH 4.97A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS