ASPI-6045T-4R3M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-4R3M-T
JLCPCB Part #
C3223333
Package
SMD,6x6mm
Description
3.5A 30mΩ 4.3uH 4.45A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS