ASPI-6045T-471M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-471M-T
JLCPCB Part #
C3222873
Package
SMD,6x6mm
Description
2.34Ω 420mA 470uH 500mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS