ASPI-6045T-1R8N-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-1R8N-T
JLCPCB Part #
C3220937
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8uH 16mΩ 4.95A 7.6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS